APARATY

Nasz gabinet specjalizuje się w ortodoncji, wszystkie usługi jakie oferujemy są związane tylko i wyłącznie z terapią ortodontyczną. Dzięki temu możemy skupić się na jednej specjalności i rozwijać się w tym jednym kierunku, jednocześnie poszerzając bazę świadczonych usług ortodontycznych. Aktualnie, zajmujemy się zdecydowaną większością znanych współczesnej ortodoncji wad zgryzu, od prostych leczeń dzieci w wieku rozwoju szczęk, przez wszystkie odmiany wad zgryzu obserwowane zazwyczaj u pacjentów dorosłych, po leczenia nakierowane na przygotowanie pacjentów do zabiegów ortognatycznych.

Jakiekolwiek problemy ze zgryzem by Cię do nas nie skierowały, znajdziemy aparat, który najlepiej posłuży do wyleczenia Twojej wady.

alignery

Leczenie z wykorzystaniem niewidocznych nakładek

APARATY KLASYCZNE

Leczenie z wykorzystaniem zamków połączonych łukiem

Aparaty dla dzieci

Leczenie z wykorzystaniem aparatów czynnościowych

aparaty specjalne

Hass, Hyrax, Beneslider, Marpe, Frog

aparaty retencyjne

Aparaty Howley'a, retencje stale i wyjmowane

profilaktyka

profilaktyka

Profesjonalna higienizacja ortodontyczna

0
Założonych aparatów
0
Lat doświadczenia
0
Wyleczonych pacjentów

DOBRY ORTODONTA KATOWICE

Gabinet Ortodontyczny Silesia Orthodontics w Katowicach ma na celu skuteczne i komfortowe rozwiązywanie wszelkich problemów natury ortodontycznej. Dzięki nowoczesnej technologii, doświadczeniu oraz pasji z niemałymi sukcesami pomagamy Pacjentom w uzyskiwaniu ich wymarzonych uśmiechów. Podczas codziennej praktyki zawsze wykazujemy się holistycznym podejściem, a także niespotykaną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Osiągane przez nas rezultaty zawsze cechują się najwyższą możliwą funkcjonalnością z jednoczesnym zachowaniem estetyki charakteryzującej naturalne uzębienie. Potwierdzeniem tego jest ponad 2200 zadowolonych Pacjentów, którzy zaufali umiejętnościom ekspertów w Silesia Orthodontics!

Zobacz opinie naszych Pacjentów

To dlatego jesteśmy najchętniej wybieranym gabinetem ortodontycznym w Katowicach

Kamil Stefański - ZnanyLekarz.pl
ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie w celu doboru dogodnego terminu wizyty.

    © 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone dla Ortho Partners Sp. z o.o.