Poznaj nasz zespół

Silesia Orthodontics tworzą ludzie – to ich umiejętności, wiedza i zdobyte doświadczenie oraz bezustanne dążenie do jeszcze lepszych wyników pozwalają na świadczenie usług na możliwie najwyższym poziomie. Każdy z nas zainteresował się ortodoncją w innym momencie swojej kariery zawodowej ale sprawiło to, że tworzymy zespół prawdziwie dedykowany tylko i wyłącznie ortodoncji, mamy na tym punkcie zawodowego bzika! 

lek. dent. Kamil Stefański

Zajmuje się: Planowanie i leczenie ortodontyczne, przygotowanie do ortognatyki, ortodoncja 3D

 

Ukończył studia w Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Odbył staże podyplomowe z Ortodoncji i Chirurgii Stomatologicznej pod okiem najbardziej doświadczonych stomatologów na Śląsku. Ukończył 2-letni specjalistyczny program zaawansowanej ortodoncji FACE/Roth-Williams International Society of Orthodontists. Członek Aktywny prestiżowego stowarzyszenia ortodontycznego FACE Poland. Ukończył również EUMAA – European Masters of Aligners w Londynie. Był wykładowcą Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji w Zabrzu oraz wykładowcą Invisalign® – Invisalign Clinical Speaker. Aktualnie poza leczeniem pacjentów wykłada i prowadzi szkolenia z ortodoncji, TMJ/TMD (stawy skroniowo-żuchwowe). Wszystko to w odniesieniu do stabilnej pozycji wyrostka kłykciowego (relacji centralnej) stawów skroniowo-żuchwowych. Jako pierwszy na Śląsku rozpoczął używanie aparatu Invisalign, diagnostykę i leczenie z uwzględnieniem relacji centralnej SSŻ.

lek. dent. Alicja Jędrzejewska

Zajmuje się: Planowanie i leczenie ortodontyczne

Pani doktor jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej zawodowe zainteresowania koncentrują się głownie wokół ortodoncji i to ten dział stomatologii jest jej najbliższy. W 2019 ukończyła prestiżowy dwuletni kurs „Mirabella Orthodontics Program”, który odbywał się w najlepszych klinikach w Katanii oraz Weronie we Włoszech.  Pod okiem autorytetów światowej ortodoncji rozwija swoje praktyczne umiejętności w zakresie leczenia wad zgryzu u dzieci i dorosłych aparatami stałymi oraz zdejmowanymi, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych technik cyfrowej ortodoncji. Podczas pracy szczególną uwagę zwraca na precyzję i komfort pacjentów. W naszym gabinecie, poza przyjmowaniem pacjentów zajmuje się planowaniem leczeń oraz cyfrowym projektowaniem aparatów ortodontycznych. 

lek. dent. Agnieszka Porwolik

Zajmuje się: Planowanie i leczenie ortodontyczne

Pani doktor jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie w trakcie międzynarodowego, 2-letniego kursu „Mirabella Orthodontics Program”, który ma miejsce we Włoszech oraz w Warszawie.
Jej pasją jest nowoczesna ortodoncja. W szczególności możliwości jakie stwarza cyfrowe planowanie leczenia oraz to, jak poprawia ono życie zarówno młodszych jak i dorosłych pacjentów.
Podczas wizyt kontrolnych priorytetem jest dla niej dobro, komfort i zadowolenie pacjenta. Prywatnie Pani doktor pasjonuje się sportami wodnymi oraz trekkingiem.

Ania Kwiecińska

Higienistka ortodontyczna, koordynator zespołu higienistek

Ania pracuje z naszymi pacjentami już ponad 10 lat! Posiada niezwykle szeroką wiedzę o ortodoncji i higienie jamy ustnej. Zna praktycznie każdy system ortodontyczny i wspaniale pracuje z trudniejszymi pacjentami.

Klaudia Karczewska

Recepcjonistka, koordynator recepcji

W gabinecie pełni rolę kierownika recepcji, zarządza czasem pracy gabinetu i osobiście pilnuje każdej wizyty. W pracy ceni sobie profesjonalizm, rzetelność i dobrą organizację. Dzięki wiedzy i długoletniemu doświadczeniu pomaga pacjentom w rozwiazywaniu najtrudniejszych problemów.

Ania Siwek

Higienistka ortodontyczna, cyfrowa asystentka

Poza pracą z pacjentami przy fotelu jej drugą rolą jest Cyfrowa Asystentka. To Ania koordynuje leczenie pacjentów mieszkających za granicą oraz korzystających z Dental Monitoring. Ania zajmuje się diagnostyką ortodontyczną oraz projektowaniem przyszłych uśmiechów naszych pacjentów. W weekendy szkoli inne higienistki a nawet lekarzy z technologii cyfrowych 

Kasia Świerczek

Higienistka ortodontyczna

Kasia zaraża dobrym humorem i pozytywnym nastawieniem do życia. Masz gorszy dzień? Poproś o wizytę z Kasią :P, wyjdziesz w szampańskim humorze. Kasia jest bardzo delikatna, szczególnie lubią przychodzić do niej nieco wrażliwsi pacjenci.

Ania Pawlarczyk

Higienistka ortodontyczna

Poza doskonałą pracą ortodontyczną, Ania wyłapuje problemy periodontologiczne pacjentów, jest mistrzynią zaawansowanej higienizacji. Razem ze swoją imienniczką tworzą duet, który o higienie jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego wie wszystko.

Angelika Stankiewicz

Recepcjonistka, higienistka ortodontyczna

Pozytywna dusza recepcji, ma zawsze dobry humor i zawsze znajdzie gdzieś wolny termin w grafiku. Poza recepcją odpowiada za współpracę z kilkoma pracowniami technicznymi oraz ponad tuzinem lekarzy specjalistów.

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie w celu doboru dogodnego terminu wizyty.

    Zobacz opinie naszych Pacjentów

    To dlatego jesteśmy najchętniej wybieranym gabinetem ortodontycznym w Katowicach

    Kamil Stefański - ZnanyLekarz.pl

    © 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone dla Ortho Partners Sp. z o.o.