ALIGNERY - APARATY NAKŁADKOWE

ALIGNERY to przeźroczyste nakładki ortodontyczne, indywidualnie zaprojektowane przez lekarza dla każdego pacjenta. Jest to doskonała alternatywa dla zamków klasycznych, zwłaszcza dla osób z dolegliwościami kontaktowymi na metale lub nie mogących regularnie odbywać wizyt u ortodonty. Nakładki są wykonane z wysokiej jakości transparentnego tworzywa, które jest praktycznie niewidoczne, co zapewnia wysokie poczucie estetyki podczas leczenia. Wskazane są dla pacjentów uprawiających sporty kontaktowe, osób które regularnie wykonują badania obrazowe lub dla tych, którzy z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na widoczną ingerencję w swoim wyglądzie.

FAS ALIGNERS

najbezpieczniejsze aparaty nakładkowe

W gabinecie ortodontycznym Silesia Orthodontics stawiamy na skuteczne i komfortowe sposoby leczenia, jednakże zawsze naszym priorytetem bezpieczeństwo pacjenta. Dlatego, pacjentom zainteresowanym leczeniem nakładkowym proponujemy najbardziej zaawansowany i zarazem najbezpieczniejszy system leczenia FAS, który główne założenia czerpie z filozofii i koncepcji leczenia ortodontycznego Face – Roth- Williams. 

Zalety FAS Aligners

 • Największą zaletą systemu FAS jest możliwość leczenia pacjenta z uwzględnieniem jego sposobu żucia  i harmonijnego ustawienia zębów w stawach. W ten sposób uzyskujemy cele estetyczne, funkcjonalne i stabilnościowe oraz zapewnia nam długotrwałe efekty leczenia. To cecha, która odróżnia system FAS od wielu innych systemów tak popularnych w ostatnich latach.
 • Zastosowanie innowacyjnego materiału dopasowanego do każdego z etapów leczenia. Dzięki temu czas aktywnej terapii jest skrócony do minimum.
 • Poszerzona diagnostyka przed rozpoczęciem leczenia, FAS uwzględnia również ograniczenia periodontologiczne pacjenta, daje nam przekonanie, że po zakończonej terapii pacjent nie będzie odczuwał dolegliwości związanych z chorobami przyzębia.

SILESIA ALIGNERS

aparaty dla mniejszych wad zgryzu

Coraz więcej pacjentów zgłasza się z chęcią estetycznej poprawy wyglądu swoich zębów, lekkiej derotacji, przesunięcia lub wychylenia jednego lub kilku zębów. Dlatego wychodząc na przeciw takim oczekiwaniom, po wielu miesiącach prób i testów stworzyliśmy swój własny system – SILESIA ALIGNERS.

Ceny zaczynają się od 4600zł za komplet 5 nakładek na zęby górne i 5 na zęby dolne. 

Oczywiście Silesia Aligners, jak każde leczenie w naszym gabinecie jest powadzone w zgodzie z koncepcją Face – Roth – Williams, a więc jest bezpieczne dla stawów skroniowo-żuchwowych.

Zobacz opinie naszych Pacjentów

To dlatego jesteśmy najchętniej wybieranym gabinetem ortodontycznym w Katowicach

Kamil Stefański - ZnanyLekarz.pl
ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie w celu doboru dogodnego terminu wizyty.

  0
  Założonych aparatów
  0
  Lat doświadczenia
  0
  Wyleczonych pacjentów

  © 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone dla Ortho Partners Sp. z o.o.